Antistresová masáž hlavy

Stres, napětí, tlak v hlavě, přetížení, a nebo jen potřeba pohladit a nechat se hýčkat, zavřít oči a pomalu vplouvat do dimenze jiného světa, světa pohody, snění, relaxace, rychlé úlevy... Antistresová masáž hlavy je pocitový balzám na psychické ataky dne. Ničím jiným tak rychle a tak snadno nepřeladíte do pohody. Pocity v naší hlavě ovlivňují naše konání od rána do večera. Přeladěním na "krásno" se Vám změní den...

Masáž hlavy lze umocnit použitím esenciálních olejíčků té nejvyšší kvality. Zavřete oči a jemná masáž dokreslená jemnou vůní čistě přírodních esencí Vám umožní se přenést na ty nejkrásnější místa na planetě, a zažívat pocity, které si užívala třeba i královna Kleopatra.  

Antistresová masáž hlavy - 20 min   170,- Kč

RELAX DUO - velmi oblíbená je kombinace Antistresové masáže hlavy a masáže chodidel. Zvláště na pracovištích, kde je problematické postavit lehátko, případně odložit si svršky. U těchto masáží se pohodlně usadíte na své židli, a v průběhu masáže hlavy si budete hýčkat i nohy koupelí v teplé vodě s přídavkem esenciálního oleje. Následná masáž chodidel je pak výrazně efektivnější, a po této úžasné kombinaci masáže a vůní budete jako znovuzrození.

RELAX DUO -  50 min                       390,- Kč                                                                                                             při použití esenciálních olejů  je doplatek 50 - 200,- Kč dle použitých olejů                                                   příplatek na cestovné při masáži u zákazníka 120,- Kč (centrum Brna + 3 km, pak + 5kč/km)

TOPlist