Experience

Filtrační jednotka Experience je špičkové zařízení, které akceptuje všechny dostupné požadavky na kvalitu vody, a nabízí komplexní řešení ve všech směrech, které ovlivňují naše zdraví.

Je řešením pitného režimu pro každou rodinu, firmu, fitness a stravovací zařízení, kde péče o zdraví není jen prázdnou frází. Přináší ideální řešení pitného režimu pro středněvěkou a starší populaci, kde je třeba podpořit detoxikaci organismu, a to především, pokud začíná selhávat imunitní systém, což se projevuje rychlým nástupem civilizačních onemocnění, a to zpravidla i v kombinacích. Jedná se o nadváhu, cukrovku, vysoký tlak, vertebro (páteř, klouby),  je velmi přínosná při zánětech, nebo kamenech v ledvinách, a pomáhá regeneraci jater. Pro mladší generace je voda této kvality ideální prevencí výše uvedených problémů, a vyfiltrováním hormonálních složek  snižuje riziko problémů při početí potomků.  Velmi přínosná je pro sportovce, jelikož celkově harmonizuje organismus, což podporuje výkon, navíc pomáhá po výkonu energetizovat a detoxikovat buňky, a tím rychleji zregenerovat svaly.

Tato voda není jen běžná osmotická, která pomáhá očistě organismu, ale je naladěna na 7,8 Hz, tedy tzv. alfa vlnami je totožná s osmotickou vodou v buňkách organismu. Užíváním takové vody dochází k rychlejší regeneraci buněk (mládnete), a čím lépe buňky regenerujete, tím více to poznáte na kondici.

Zařízení samo patří technologicky mezi nejvyspělejší na trhu. Jde o kompaktní "mašinu" s integrovanou akumulační pětilitrovou nádrží a 100 galonovou kvalitní membránou. Tato filtrační jednotka má několik technologických vylepšení oproti  klasickým osmotickým membránám na trhu, a splňuje požadavky na kvalitu vody dle nejnovějších trendů v oblasti zdravé výživy ve světě. Jedna z největších výhod je, že kromě mineralizace a ionizace zvedá PH vody. Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o zdravou výživu ví, že jedna z hlavních příčin nadváhy, vzniku civilizačních chorob a onkologických problémů je kyselé prostředí v našem organismu. Díky zvýšenému PH na výstupu filtrace Experience je voda zásaditá, tudíž přirozeným způsobem pomáhá upravovat PH v našem těle.

Díky jedinečnému technickému řešení je filtrační jednotka Experience kompaktní, filtry i zásobník jsou soustředěny v moderním plášti, špičkového designu, a je svým řešením „Mercedesem“ mezi filtračními systémy.

Pořízením kvalitní filtrace postavíte pevný základní stavební kámen svého zdraví, což se projeví zlepšením fyzické i psychické kondice. Dopřejte kvalitu sobě i svým blízkým. Filtrační jednotka Experience Vám zajistí lahodnou vodu nejvyšší kvality, která Vám bude kdykoliv k dispozici.

CENA - 34.900,- Kč

Nejsme e-shop - Filtrační stanice dodáváme po konzultaci ze zákazníkem o vhodnosti typu filtrace dle kvality vody odběrného místa a dalších technických parametrů.  

Kontakt: Ivo Kolář 608 770899

 

TOPlist