FDL 1

Distributor vody (FDL 1) je velmi elegantním doplňkem kanceláří, vstupních recepcí a místností pro hosty.  V tomto prostředí se nejčastěji setkáváme s watercoulery s barely s vodou. Výhoda proti těmto výdejníkům vody, které je nutné pravidelně doplňovat plnými barely, je nejen nepopsatelně lepší kvalita vody díky účinné filtraci, která kvalitu vody standardizuje, ale i ekonomická úspora až 95%. Nabízíme Vám tedy řešení, jak kvalitně a ekonomicky zásobovat pitnou vodou pracoviště, úřady, klientské servisy, hotely, školy, fitness, wellnes a zdravotnická zařízení. Naše výdejní stojany obsahují dokonalý filtrační systém, který vytváří nepřetržitě dostatečné množství chutné čerstvé vody. Tímto zajistíte všem zaměstnancům a návštěvám kvalitní pitný režim. Komfort doplňuje i stále připravená horká voda k zalití čaje, kávy a instantních nápojů.                                                                                                                                                                               FDL 1 lze instalovat ve vzdálenosti cca 25m od zdroje vody (kuchyňka, toalety). Přívod lze přivést vysokotlakou hadičkou v elektrikářské liště, případně jiným nenápadným způsobem. Návrh umístění   FDL 1 a jeho napojení navrhne technik po prohlídce konkrétního místa.                     

FDL 1 je osazen kvalitní filtrační jednotkou FP3, která odstraní z vody všechny látky, které obsahuje voda z kohoutku, a které mají negativní dopad na lidské zdraví. Kvalita vody výrazně ovlivňuje organismus, což má zásadní vliv na výkon, soustředění, únavu a další charakteristiky člověka. Např. chlor negativně ovlivňuje nervový a cévní systém. Těžké kovy, dusitany, dusičnany, chloridy, fosfáty a trihalomethany intoxikují organismus a patří mezi látky podílející se na vzniku rakoviny. Na bioinformační úrovni tělo vnímá kvalitu vody, a vodu, kterou vyhodnotí jako nevhodnou pro organismus, nechce přijímat, a proto potlačí pocit žízně. Díky této schopnosti našeho podvědomí trpí řada lidí nedostatečným pitným režimem, která se projevuje větší či menší dehydratací. Nedostatek vody v organismu startuje fyzické problémy, které často přikládáme jiným příčinám – únavu, podrážděnost, nesoustředění, bolesti hlavy, migrény, atd.  Při dlouhodobějším nedostatku pitného režimu dochází ke kloubním problémům, ledvinovým kamenům, nemocem jater a ledvin, chronickým nemocem páteře, trombózám, zánětům močovodu, neuroproblémům, a v součtu s dalšími vlivy se nedostatek vody v těle podílí na vzniku většiny civilizačních chorob.

Pokud dáme tělu kvalitní čistou vodu, nad 90% lidí, v průběhu cca jednoho měsíce, navýší pitný režim na optimum, tj. 2 – 3 l denně. To se samozřejmě projeví zlepšením kondice a dalších zdravotních parametrů.

Investicí do kvalitního pitného režimu získáte fyzickou i duševní pohodu, navíc ušetříte nemalé peníze za náklady spojené se zdravotní péčí, která je při akceptaci výše uvedených informací často zbytečná.

Filtrace ve výdejníku vody FDL 1 lze aktuálně přizpůsobit kvalitě vody v daných lokalitách na základě rozboru vody.

Výhody přístrojů FDL 1:

  • odpadá manipulace s těžkými barely a výměna prázdných barelů za plné   
  • záruka kvalitní, chutné filtrované vody, která je vždy čerstvě připravená 
  • zlepšení kondice a pozornosti díky kvalitnímu pitnému režimu
  • odpadá riziko kontaminace vody zvláště v letních měsících
  • žádné objednávky a zálohy za nové barely
  • žádné skladování barelů s vodou
  • výrazná finanční úspora     
  • neomezený odběr vody                        

Typ

FDL 1

napětí/příkon

230V/ 700W

teplota ohřevu

85 °C – 95 °C

teplota chlazení

5 °C – 12 °C

rozměry

990 x 315

hmotnost

18 kg

stupňů filtrace

7

kapacita

 7.000 litrů

průtok

Max. 120 litrů/hod

Cena bez DPH

18.000,- Kč

Cena servis bez DPH

  4.000,-

 

 

Nejsme e-shop - Filtrační stanice dodáváme po konzultaci ze zákazníkem o vhodnosti typu filtrace dle kvality vody odběrného místa a dalších technických parametrů.  

Kontakt: Ivo Kolář 608 770899

 

TOPlist