Osmotix N2

Tato šestistupňová filtrace na bázi reverzní osmózy patří mezi špičku ve své třídě. Splní nároky lidem, kteří péči o své zdraví, a zdraví svých blízkých berou vážně a nenechají nic náhodě. Z vaší vody vyloučí 99,97% látek, které tam nepatří a podílejí se na vzniku zdravotních problémů i civilizačních chorob, např. hormony, antibiotika, radony, popř. radioaktivitu, arsen, olovo, hliník, či jiné těžké kovy, dále bakterie, chemii a mechanické nečistoty. Jelikož je voda z reverzní osmózy téměř na úrovni destilované vody, obsahuje Osmotix N2 na výstupu ještě dva stupně, které dodávají do vody zpětně stopové množství minerálů, které zlepšují chuť a iontovýměnné vlastnosti, které pozitivně ovlivňují metabolickou funkci našich buněk. Jako bonus obsahuje poslední stupeň bioaktivní složku, která předává vodě bioenergetický potenciál, takže voda podporuje energetické systémy těla. Proto voda splňuje vaše požadavky na lahodnou osvěžující chuť, navíc máte pocit, jako by jste pili vodu ze studánky.

Koupí tohoto filtru získáte zdroj kvalitní pitné vody, která dá vašemu pitnému režimu nový rozměr. Budete mít radost z každého doušku vody, který vypijete. I čaj nebo káva, polévky a potraviny vařené ve vodě, vše bude mít lahodnější chuť. Navíc lépe využijte potenciál vitamínů a minerálů všeho, co s vodou přijde do kontaktu. Brzo zjistíte, že voda z tohoto filtru vám přinese více pozitiv, než od vody očekáváte.

Osmotix N2 je vhodný pro domácnosti, do kuchyněk na pracovištích i pro chovatele drobného zvířectva.

Dopřejte buňkám svého těla čistou, lahodnou vodu, podpoříte tím výrazným způsobem své zdraví a zpomalíte procesy stárnutí. U dětí zkvalitníte zdravý vývoj a sportovcům zvýšíte kondici.   

CENA - 24.000,- Kč

Nejsme e-shop - Filtrační stanice dodáváme po konzultaci ze zákazníkem o vhodnosti typu filtrace dle kvality vody odběrného místa a dalších technických parametrů.  

Kontakt: Ivo Kolář 608 770899

         

 

TOPlist