Relaxační masáž

 Jemnější forma masáže, kromě fyzických problémů se zaměřuje i na psychiku.    

Už máte všeho tak akorát. Tělo unavené, hlava jak pátrací balón, nevíte co dřív, i blízký člověk Vás znervózňuje? Ani nemusíte čekat až to zajde do takového stavu. Někdy prostě cítíme, že potřebujeme vypnout. V takových chvílích je relaxační masáž to nejlepší, co můžete udělat. Lehnout si, podle nálady si užít klid, nebo si pustit relaxační hudbu, zavřít oči a nechat se hýčkat. Promasírování těla odnese únavu někam do dálav, hlava se vyčistí, a den jako mávnutím kouzelného proutku krásný, voňavý... Ano zasloužíte si to! A než se dál týrat, je nejlepší zdvihnout telefon a domluvit si co nejbližší termín. Při troše štěstí to klapne možná ještě dnes.

Celkové uvolnění má pozitivní vliv na více úrovních, zlepšení metabolismu, oživení detoxikace organismu nastartováním lymfy, prokrvení kůže, regenerace svalů, odplavení stresu. I večerní usínání je lepší, a spánek dokoná úlevu. Ráno budete jak znovuzrození! Pozitivní účinky masáže si dopřávali již staří Egypťané a po nich Římané. Objevte kouzlo masáže i Vy.

  • Relaxační masáž:      záda + šije  60 min -  390,- Kč;          celé tělo  120 min - 750 Kč                               při použití esenciálních olejů  je doplatek 50 - 200,- Kč dle použitých olejů                                                   příplatek na cestovné při masáži u zákazníka 120,- Kč (centrum Brna + 3 km, pak + 5 Kč/km)

tel.: 608 770899

  

TOPlist