Sprchový filtr

Sprchový filtr je důležitá součást každé koupelny. Kůže je orgán těla, který vstřebává látky, se kterými přijde do kontaktu. Tohoto principu využívá kosmetika a rehabilitace  v péči o tělo. Snad každý už vyzkoušel některou z regeneračních kůr využívající absorpční vlastnost kůže – bylinné zábaly, masáže vonnými nebo regeneračními oleji, koupele v minerálních solích, bahenní nebo rašelinové zábaly, termální koupele atd. Jsou to často nákladné procedury, které však jsou balzámem pro naše tělo i duši.

Do pravidelné péče o naše tělo v oblasti hygieny je koupel. Vana nebo sprcha je téměř každodenní rituál, který si dopřáváme většinou z hygienických, občas z relaxačních důvodů. Pokud se tato procedura odehrává doma, používáme z 99% vodu z vodovodního řádu, tedy chlorovanou. Za deset minut sprchování  absorbuje vaše tělo tolik chloru, jako by jste vypili minimálně pět litrů vody. Chemické látky obsažené ve vodě z kohoutku se tak dostávají do těla, a zatěžují funkci řady orgánů, včetně imunitního systému a lymfatických cest, které se snaží toxické látky z organismu vyloučit z těla. Navíc chlor negativně působí na nervový systém. Proto se také po koupeli většina lidí cítí unavena, protože zvláště po delší koupeli potřebuje organismus spoustu energie na vyrovnání se s toxickým šokem. Vysušená a často i načervenalá kůže, je výsledkem, který těší asi málokoho.

Použití sprchového filtru vyvolá okamžitou úlevu, pocítí ji hlavně lidé s ekzémy, lupenkou, s lupy a citlivější pokožkou. Voda je jakoby hladká, příjemná. Pokud si barvíte vlasy, zjistíte, že barva se nesmývá tak rychle a vlasy se více lesknou. Potěší také úspora šamponů a sprchových gelů, jelikož při mytí ze sprchovým filtrem stačí cca o 50% méně šamponu a mýdla. Pokud se koupete ve vaně, je dobré vanu napouštět přes tento filtr. Pokud si přidáváte do vany detoxikační nebo relaxační soli, případně esenciální oleje nebo bylinky, výrazně posílíte očekávané efekty těchto koupelí! Vyzkoušejte sprchový filtr a poznáte nový rozměr osobní hygieny.

Montáž sprchového filtru je naprosto jednoduchá. Odšroubujete sprchovou hadici z baterie, našroubujete filtr místo ní a na druhý konec filtru našroubujete hadici. U některých typů sprch se montuje filtr před sprchovací růžici.

CENA - 750,- Kč

Nejsme e-shop - Filtr dodáváme po konzultaci ze zákazníkem o vhodnosti typu filtrace dle kvality vody odběrného místa a dalších technických parametrů.  

Kontakt: Ivo Kolář 608 770899

 

 

 

TOPlist